صفحه اصلیصفحه اصلی   درباره مادرباره ما   دانلوددانلود   اجرای پروژه اتوماسیون صنعتی و خدمات فنیاجرای پروژه اتوماسیون صنعتی و خدمات فنی   محصولاتمحصولات   تماس با ماتماس با ما   اخباراخبار  

محصولات  درایو های برند EURA DRIVES تحت لیسانس آلمان 

محصولات ، درایو های برند EURA DRIVES تحت لیسانس آلمان


کمپانی EURA DRIVES ELECTRIC CO یکی از اولین شرکتهای تولید کننده در زمین اینورترهای فرکانسی در چین بوده است .                                                  
                     
این شرکت برای بیش از 20 سال است که مسئولیت بخشهای مختلف از جمله تحقیق و توسعه و تامین و فروش محصولات خود را انجام داده است . محصولات اصلی این کمپانی درایوهای AC ،سافت استارتر، سرو موتور و HMI , PLC می باشد که همه آنها بطور گسترده در صنایع مختلف از جمله چاپ ، ماشین تراش ، پلاستیک ،داروخانه ،نساجی ،رنگ ،مواد غذایی و انواع ماشین سازیها  ،معدن، فن و پمپ  و غیره مورد استفاده قرار می گیرند .
تیم R &D  یورو درایو متشکل از 150 نفر مهندس که بصورت حرفه ای دارای راه حل در تمام زمینه های اتوماسیون صنعتی هستند تشکیل شده است .
  این کمپانی به منظور جلب اعتمادمشتریان در بیش از 38 شهرستان شعبه دایر نمودیم و در بیش از 200 شهرستان  در چین مراکز خدمات تاسیس نموده ایم . هم زمان که در حال توسعه بازار داخلی، EURA DRIVES بوده ایم همچنین در تلاش بودیم  تا فروش خالص بین المللی داشته باشیم . محصولات در مقدار زیادی به اروپا، امریکا جنوبی، آسیای جنوب شرقی، شرق میانه، آفریقا و غیره صادر شده اند .

          

 


 ادامه دادن به حمایت کنترل هوشمند و صرفه جویی انرژی  با عملکردی بالا مسئولیت اجتماعی
 و رسالت Eura Drives برای ایجاد یک شرکت  پیشرو  در زمینه اتوماسیون صنعتیUSER MANUAL

download our information document

 
           

  عناوين مرتبط : راه حل ها :