صفحه اصلیصفحه اصلی   درباره مادرباره ما   دانلوددانلود   اجرای پروژه اتوماسیون صنعتی و خدمات فنیاجرای پروژه اتوماسیون صنعتی و خدمات فنی   محصولاتمحصولات   تماس با ماتماس با ما   اخباراخبار  

شرکت رادین صنعت در سال 1385 فعالیت خود را در راستای اجرای پروژه با صنایع متعدد شروع کرد، این شرکت فعالیت خود را در دو بخش الکترونیک و قدرت آغاز نمود .

در ادامه کار بصورت گسترده تر در زمینه فروش , بویژه فروش اینورتر ها، سرو موتور ها و موشن کنترل ها با صنایع خاص تر شروع به کار کرد و این محصولات را به بازار صنعت اصفهان  معرفی نمود .

این شرکت همگام با توسعه تکنولوژی و فناوری روز دنیا پیش رفته است بطوری که امروزه در حوزه اتوماسیون صنعتی توانسته است با همکاری شرکای خود یکی از تامین کنندگان اینورتر در بازار ایران باشد .

هسته مرکزی این شرکت متشکل از چهار قسمت اصلی می باشد که عبارتند از:

- قسمت فروش و بازرگانی ( داخلی و خارجی )
- اتوماسیون و اجرای پروژه 
- سرویس و خدمات پس از فروش
- آموزش

استفاده از پیشرفته ترین فناوری ها در بخش های خدمات پس از فروش ، آموزش و سرویس یکی از بزرگترین وجوه تمایز میان این شرکت با رقبای خود می باشد .

در سال اخیر می توان شرکت رادین صنعت را بعنوان قوی ترین شرکت داخلی در زمینه بهترین انتخاب برند اینورتر برای واردات معرفی نمود .

 شرکت رادین صنعت اقدام به ارایه بیش از سه مدل اینورتر از برند انگلیسی invertek نمود که با واردات این محصول خاص توانست نقش مهم و اساسی دربازار صنعت کشور ایفا نماید .

ارزش نهادن به خواسته های مشتری یکی از مهمترین ایده های مدیریتی ما می باشد و همچنین با داشتن سیستم خدمات پس از فروش کامل و اثر بخش توانستیم در راستای رفاه

مشتریان گرامی خدمات کم نظیر و ارزنده ای را ارایه دهیم .

برند اینورتک با توجه به اینکه محصول کشور انگلستان می باشد  و دارای کیفیت بالا است باتدابیر بازرگانی ارایه شده با قیمتی فوق العاده رقابتی در حال ارایه به بازارایران می باشد

و تمام صنایع را پوشش می دهد از اینرو توانسته نقش مهم و ثمر بخشی را در جهت نزدیک کردن ما به اهدافمان ایفا کند .
       
         
 راه حل ها :